DOMEK 4 OSOBOWY

DOMEK 5 OSOBOWY

DOMEK OD 6 OSÓB

USŁUGI DODATKOWE

Domki 4 osobowe typu studio posiadają cenę minimalną za 4 osoby, która wynosi 500 złotych za dobę.  Domki 4 i 5 osobowe z zamykaną sypialnią posiadają cenę minimalną za 5 osób, która wynosi wynosi 625 złotych za jedną noc. Domki do 8 osób posiadają cenę minimalną za 7 osób. Domki do 10 osób posiadają cenę minimalną za 8 osób. Domki do 11 osób posiadają cenę minimalną za 10 osób. Domki do 7 osób posiadają cenę minimalną za 6 osób
UWAGA! Przy rezerwacji Domku Tradycyjnego JACUZZI VIP o numerze 4,8,9 aby skorzystać z dostępu do prywatnego jacuzzi należy w usługach dodatkowych zaznaczyć „Dostęp do prywatnego jacuzzi” Cena która jest wyświetlana obejmuje sam nocleg + bezpłatne atrakcje i udogodnienia naszego ośrodka. Dostęp do Jacuzzi można zakupić poprzez system rezerwacji, kontakt telefoniczny lub po przyjeździe do naszego ośrodka. Koszt wykupienia jacuzzi to 25 złotych od osoby za dobę z uwzględnieniem ceny minimalnej odnoszącej się do liczby osób danego domku.

Wycieczka do Energylandii?

Tylko z Holiday Park Zator

Szanowna Dyrekcjo!

Pragniemy przedstawić Państwu propozycje wycieczki szkolnej do jednego  z największych parków rozrywki w Europie – Energylandia w Zatorze

Jako ośrodek wypoczynkowy mieszczący się 100 metrów od wspomnianego parku rozrywki obsłużyliśmy ponad 25 000 zadowolonych klientów, dlatego też jesteśmy pewni, że spełnimy Państwa oczekiwania a wycieczka będzie należeć do tych niezapomnianych.

Holiday Park Zator to szereg dwudziestu w pełni przystosowanych domków gotowych do przyjęcia 120 gości na dobę. Obiekt jest w pełni bezpieczny dla osób niepełnoletnich, monitorowany oraz zamknięty dla zarezerwowanych grup.

Poniżej przedstawiamy Państwu koszt wycieczki dla jednej osoby. Propozycja nie zawiera kosztów transportu który jako jedyny pozostanie do Państwa organizacji

CAŁODNIOWY BILET WSTĘPU:

  • klasy od 1-6 – 69 zł
  • klasy od 7-8 – 79 zł
  • licealiści – 109 zł

DOBA NOCLEGOWA W HOLIDAY PARK ZATOR:

  • 1 x doba za osobę – 80 zł (okres od 01.04-01.06; 01.09-31.12)
  • 1x doba za osobę – 100 zł (okres od 01.06-31.08.)

ŚNIADANIE W FORMIE CATERINGU (OFERTA ŚNIADANIOWA)

  • 1 x osoba = 30 zł

Łączny koszt pobytu dwudniowego dla jednego ucznia (klasy 1-6) wraz z całodniowym biletem wstępu do parku rozrywki oraz śniadaniem wynosi:

  • 179 zł

Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu 533 343 171

Impreza firmowa? Integracja pracowników?
Od niezapomnianej przygody dzieli już tylko jeden krok…a właściwie telefon lub formularz kontaktowy :)

Gotowi na niespotykaną dotąd dawkę wrażeń? Zaczynamy!

Przedstawiamy przykładowy plan wyjazdu:

Przyjazd autokaru lub floty samochodów w godzinach porannych. Holiday Park Zator dysponuje obszernym parkingiem dla co najmniej 50 pojazdów a Park Rozrywki Energylandia znajduje się tylko 100 metrów od nas.

Zostawiamy swoje rzeczy…i w drogę! Najwygodniej pieszo :)

Godzina 10:00: OTWARCIE ENERGYLANDII

Energylandia to jeden z największych parków rozrywki w Europie. Liczy w sumie 150 atrakcji na powierzchni równej 60 hektarów. Każdy znajdzie coś dla siebie! Dla pragnących doznać obciążeń dochodzących do siły 3G jak i plażowiczów (strefa wodna to niezliczona ilość leżaków, sztuczna plaża, zjeżdżalnie, baseny i mini bary). Dla całkowicie opornych proponujemy pokazy kaskaderskie, samochodowe i niezliczoną ilość lokali gastronomicznych.

Godzina 18/20: POWRÓT NA WYPOCZYNEK PO CIĘŻKIM DNIU (UWIERZCIE NAM)

Holiday Park Zator to szereg 17 domków w typie holenderskim oraz 6 domków sferycznych typu GeoDome – NOWOŚĆ 2019! Jesteśmy w stanie obsłużyć 160 gości w pełni komfortowych warunkach.

Co mieści się w domkach? Każdy domek to osobne w pełni wystarczalne lokum którego wielkość dostosowana jest do potrzeb oraz ilości Gości. Dysponujemy domkami dla 3 jak i 14 osób. Pokoje sypialne, salon z TV oraz nielimitowanym WiFi, w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka oraz taras z osobnym grillem, stolikiem oraz krzesłami to coś co czeka na Państwa w chwili powrotu.

Dajmy sobie chwilę na odpoczynek..bo sporo przed nami :)

Godzina 21:00: Zbiórka pod altaną. Grill firmowy.

Altana z przygotowanym dla Państwa paleniskiem to idealne miejsce na grilla! Jeśli tylko zajdzie taka potrzeba przygotujemy wszystko dla Państwa na życzenie. Posiadamy w ofercie również usługę bartendera który urozmaici i rozwiąże niektóre bariery komunikacyjne.

W międzyczasie na terenie Holiday Parku dostępne dla wszystkich gości: boisko piłkarskie, stanowiska do badmintona, basen z podgrzewaną wodą oraz 40 rowerów! Mieścimy się niecałe 500 metrów od malowniczego obszaru objętego programem Natura 2000. To trzeba również zobaczyć!

Godzina: poranna

Zadbaliśmy już o Państwa śniadanie. Jest pyszne i dostosowane pod konkretne gusta. Tą sprawę omawiamy już na etapie rezerwacji.

Czas na poranną kawę. Śniadanie jak i kawę zalecamy spożyć na tarasie z widokiem na największego drewnianego rollecoaster’a na Świecie – wtedy smakuje najlepiej :)

Więcej informacji udzielamy pod numerem telefonu: 533 343 171