Wakacje z pupilem!

Wychodzimy na przeciw Państwa potrzebom – odwiedzając nasze domki nie musisz zostawiać swojego pupila u sąsiada czy w hotelu dla zwierzaków. W naszym obiekcie czworonożni przyjaciele zawsze są mile widziani i czują się jak w domu. Nasze domki są bardzo przestronne, ale i funkcjonalne, dlatego każdy pupil będzie mógł odpocząć razem ze swoim właścicielem. U nas możecie spokojnie spędzić czas, mając swojego przyjaciela u boku. W okolicy nie brakuje także malowniczych tras i miejsc na spacer ze zwierzętami.

W naszym ośrodku akceptujemy więcej niż jednego pupila! – W naszym ośrodku to żaden problem. Dodatkowo zwierzęta mogą zostawać same w pokojach – pod warunkiem, że nie mają lęku separacyjnego. Zarówno po obiekcie, jak i po przylegającym do niego terenie rekreacyjnym zwierzęta mogą poruszać się bez smyczy – pod warunkiem, że znajdują się w zasięgu wzroku właściciela i można je w razie potrzeby przywołać – Koszt pobytu czworonoga to 100 zł za cały pobyt.

Wakacje w pełnym składzie z pupilem

Jeżeli chcą mieć Państwo gwarancję udanego urlopu z psem, możecie wynająć jeden z naszych domków. W takim przestronnym domku wypocznie cała rodzina, a pies będzie mógł się cieszyć domową atmosferą. Zabierajcie ze sobą psa, kota i nie tylko, ponieważ tylko wtedy cała rodzina będzie w komplecie. Ważny jest również fakt ze jesteśmy oddaleni od ruchliwej ulicy, pupil nie narazi się na niebezpieczeństwo. Jeżeli wakacje to tylko w pełnym składzie!

Termin: 01.01.22-31.12.23
Przyjazd od: 16:00
Wyjazd do: 10:00

Zarezerwuj już teraz!